Petras Cvirka - Vaikų karas


„Vaikų karas“
Autorius – Petras Cvirka
Dailininkė – Taida Balčiūnaitė
Formatas – 16x21, minkštas viršelis
Puslapiai – 48 psl.
Tiražas – 15 000 egz.
ISBN – 978-609-8161-33-5
Leidėjas – labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“
Išleidimo metai – 2019

 

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ leidžia ne tik Nacionalinio vaikų literatūros konkurso nugalėtojų kūrinius, bet ir reikšmingas ankstesnių laikų lietuvių autorių knygas, vaikų literatūros klasiką.

Petras Cvirka - Vaikų karas 

Mažiausiai keturios skaitytojų kartos jau užaugo su Petro Cvirkos apsakymu „Vaikų karas“. Klasika nesensta... Tai pasakojimas apie vaikų draugystę, netikėtai įsižiebiančią neapykantą ir geros širdies pergalę.

Petras Cvirka - Vaikų karas 

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ kiekvienais metais leidžia geriausias lietuvių autorių knygas, kurias dovanoja visoms Lietuvos mokykloms, darželiams, vaikų ligoninėms, bibliotekoms ir jų filialams, vaikų globos namams, bendruomenėms ir kitoms įstaigoms, kuriose knygų labai laukia mažieji skaitytojai. Šią knygą paskaityti galite apsilankę artimiausioje bibliotekoje.

 

Knygą „Vaikų karas“ taip pat galima skaityti ir savo kompiuteriuose.
Knygą skaityti galite paspaudę šią nuorodą: „Vaikų karas“

 

Šį leidinį draudžiama atgaminti bet kokia forma ar būdu, viešai skelbti, taip pat padaryti viešai prieinamą kompiuterių tinklais (internete), išleisti ir versti, platinti jo originalą ar kopijas: parduoti, nuomoti, teikti panaudai ar kitaip perduoti nuosavybėn.
Šią knygą galima skaityti tik svieskimevaikus.lt svetainėje, jos atsisiųsti bei kitaip perduoti kitiems asmenims yra griežtai draudžiama!
 
FONDO "ŠVIESKIME VAIKUS" Draugai:

©2013-2022 Fondas "Švieskime vaikus" .