Pranas Mašiotas - Kiškis Smaližis


„Kiškis Smaližis“
Autorius– Pranas Mašiotas
Dailininkė – Ieva Babilaitė
Formatas – 24x19, minkštas viršelis
Puslapiai – 20 psl.
Tiražas – 15 000 egz.
ISBN – 978-609-8161-35-9
Leidėjas – labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“
Išleidimo metai – 2019

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ leidžia ne tik Nacionalinio vaikų literatūros konkurso nugalėtojų kūrinius, bet ir reikšmingas ankstesnių laikų lietuvių autorių knygas, vaikų literatūros klasiką.
Dailininkės Ievos Babilaitės iliustracijos Prano Mašioto 150-osioms gimimo metinėms skirtame konkurse laimėjo antrą vietą.
 
Pranas Mašiotas - Kiškis Smaližis 
„Kiškis Smaližis“ – tai pasaka vaikams apie kiškį, kuris mėgo vagiliauti. Pasakojimas pamokantis, kaip ir dera, bet kartu ir padrąsinantis: mėgo kiškis pasmaližiauti kalvio darže, buvo už tai švelniai nubaustas, o kas buvo toliau – sužinosite perskaitę pasaką iki galo.
Iliustracijoms dailininkė panaudojo popieriaus atraižas, skiautes, specialiai pagamintus rankų darbo popieriaus rutuliukus... Puikus pavyzdys vaikams, kaip kūrybingai galima panaudoti po žaidimų ar kitų užsiėmimų likusias popierines atliekas, šiukšlytes.
Pranas Mašiotas - Kiškis Smaližis 
 
Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ kiekvienais metais leidžia geriausias lietuvių autorių knygas, kurias dovanoja visoms Lietuvos mokykloms, darželiams, vaikų ligoninėms, bibliotekoms ir jų filialams, vaikų globos namams, bendruomenėms ir kitoms įstaigoms, kuriose knygų labai laukia mažieji skaitytojai. Šią knygą paskaityti galite apsilankę artimiausioje bibliotekoje.
 
Knygą „Kiškis Smaližis“ taip pat galima skaityti ir savo kompiuteriuose.
Knygą skaityti galite paspaudę šią nuorodą: „Kiškis Smaližis“
 
Šį leidinį draudžiama atgaminti bet kokia forma ar būdu, viešai skelbti, taip pat padaryti viešai prieinamą kompiuterių tinklais (internete), išleisti ir versti, platinti jo originalą ar kopijas: parduoti, nuomoti, teikti panaudai ar kitaip perduoti nuosavybėn.
Šią knygą galima skaityti tik svieskimevaikus.lt svetainėje, jos atsisiųsti bei kitaip perduoti kitiems asmenims yra griežtai draudžiama! 
FONDO "ŠVIESKIME VAIKUS" Draugai:

©2013-2021 Fondas "Švieskime vaikus" .