Aidas Jurašius - Pypas ir jo nutikimai


„Pypas ir jo nutikimai“
Autorius – Aidas Jurašius
Dailininkė – Inga Navickaitė
Formatas – 16x21, minkštas viršelis
Puslapiai – 88 psl.
Tiražas – 20 000 egz.
ISBN – 978-609-8161-24-3
Leidėjas – labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“
Išleidimo metai – 2017

 

Ši knyga – ketvirtojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso (2016 m.) antrosios premijos laimėtoja.

Aidas Jurašius - Pypas ir jo nutikimai

Gal norite tapti rašytoja ar rašytoju, tik nežinote, apie ką rašyti? Nagi paspauskite nosį arba timptelkite ausies spenelį, ir koks nors veikėjas tikrai įšoks į būsimos Jūsų knygos lapą. Pavyzdžiui, Aidui Jurašiui iššoko ir įšoko toks Pypas, mat spausdamas jis (oi, ne – ne jis, o Tas, Kuris Spaudė) sakė Pyyyp.
Per visą šią knygą Pypas žygiuoja, keliauja Vingiais. Ne vienas. Su juo kartu keliauja ir Moralas, ir filosofas Šurum Burum. Per savo Tiriamąjį Žygį jie sutinka Baigtą Kriukį, Šnirpšt. Šlept, Čiūčią, susipykusią su Liūlia... Ir daug kitokių niekur neregėtų.
Tai antroji fondo „Švieskime vaikus“ išleista Aido Jurašiaus knyga vaikams. Pirmoji, išėjusi 2005 metais, vadinosi „Akmenukų pasakos“. Šitoje knygoje taip pat pasakos, tik beprotiškai linksmos. Rašytojas šmaikštauja, pokštauja, žaidžia žodžiais, aštrina mūsų protą, daro jį lankstesnį.
Nenusigąskite, jeigu kokio nors dviprasmio žodžio ar žodžių junginio, ar vadinamo frazeologizmo nesuprasite. Juk visada galite pasiklausti tėčio, mamos ar šiaip kokio Didelio... Geriausia – bent dviejų metrų didumo! (Įtariu, jog ne vienas iš Jūsų šią knygą ir skaitysite su kuo nors Dideliu. Arba tas Didelis skaitys slapta nuo Jūsų...)
Labai svarbus dalykas išmokti juoktis, juokauti ir suprasti juokaujančius. Būti gyvenime Šniurkščiais ar Šniurkštėmis – nieko gero...
– Nejaugi? – bandote abejoti.
– Jaugi!– atšaunu Jums, neabejodamas, kad autorius man pritartų.
Kęstutis Urba
 
„Pypas ir jo nutikimai“ – tai knyga pretendentė tapti Metų knyga 2018 paaugliams.

Aidas Jurašius - Pypas ir jo nutikimai 

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ kiekvienais metais leidžia geriausias lietuvių autorių knygas, kurias dovanoja visoms Lietuvos mokykloms, darželiams, vaikų ligoninėms, bibliotekoms ir jų filialams, vaikų globos namams, bendruomenėms ir kitoms įstaigoms, kuriose knygų labai laukia mažieji skaitytojai. Šią knygą paskaityti galite apsilankę artimiausioje bibliotekoje.
 
Knygą „Pypas ir jo nutikimai“ taip pat galima skaityti ir savo kompiuteriuose.
Knygą skaityti galite paspaudę šią nuorodą: „Pypas ir jo nutikimai“
 
Šį leidinį draudžiama atgaminti bet kokia forma ar būdu, viešai skelbti, taip pat padaryti viešai prieinamą kompiuterių tinklais (internete), išleisti ir versti, platinti jo originalą ar kopijas: parduoti, nuomoti, teikti panaudai ar kitaip perduoti nuosavybėn.
Šią knygą galima skaityti tik svieskimevaikus.lt svetainėje, jos atsisiųsti bei kitaip perduoti kitiems asmenims yra griežtai draudžiama! 
FONDO "ŠVIESKIME VAIKUS" Draugai:

©2013-2021 Fondas "Švieskime vaikus" .