Rūta Montvilaitė - Septyni paukščių įstatymai


„Septyni paukščių įstatymai“
Autorė – Rūta Montvilaitė
Dailininkė – Lauksminė Steponavičiūtė
Formatas – 16x21, minkštas viršelis
Puslapiai – 40 psl.
Tiražas – 40 000 egz.
ISBN – 978-609-8161-26-7
Leidėjas – labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“
Išleidimo metai – 2018

Ši knyga – ketvirtojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso (2016 m.) pirmosios premijos laimėtoja.

Vandens bokšto aikštelėje susipažįsta kiras ir kuosa. Jie skirtingi, bet susidraugauja, samprotauja apie aplinkinį pasaulį, patiria nuotykių bei išbandymų. „Septyni paukščių įstatymai“ – tai trumpas pasakojimas apie draugystę ir kitoniškumo (ne)priėmimą; žinoma, kiekvienas skaitytojas tekstą gali interpretuoti savaip.

 

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ kiekvienais metais leidžia geriausias lietuvių autorių knygas, kurias dovanoja visoms Lietuvos mokykloms, darželiams, vaikų ligoninėms, bibliotekoms ir jų filialams, vaikų globos namams, bendruomenėms ir kitoms įstaigoms, kuriose knygų labai laukia mažieji skaitytojai. Šią knygą paskaityti galite apsilankę artimiausioje bibliotekoje.
 
Knygą „Septyni paukščių įstatymai“ taip pat galima skaityti ir savo kompiuteriuose.
Knygą skaityti galite paspaudę šią nuorodą: „Septyni paukščių įstatymai“
 
Šį leidinį draudžiama atgaminti bet kokia forma ar būdu, viešai skelbti, taip pat padaryti viešai prieinamą kompiuterių tinklais (internete), išleisti ir versti, platinti jo originalą ar kopijas: parduoti, nuomoti, teikti panaudai ar kitaip perduoti nuosavybėn.
Šią knygą galima skaityti tik svieskimevaikus.lt svetainėje, jos atsisiųsti bei kitaip perduoti kitiems asmenims yra griežtai draudžiama! 
FONDO "ŠVIESKIME VAIKUS" Draugai:

©2013-2021 Fondas "Švieskime vaikus" .