Salomėja Pečiulytė - Noriu šuniuko


„Noriu šuniuko“
Autorė – Salomėja Pečiulytė
Dailininkė – Ieva Juknytė
Formatas – 20x22, minkštas viršelis
Puslapiai – 32 psl.
Tiražas – 13 000 egz.
ISBN – 978-609-95606-5-6
Leidėjas – labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“
Išleidimo metai – 2014
 
Ši knyga – pirmojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso (2014 m.) trečiosios premijos laimėtoja.
Salomėja Pečiulytė - Noriu šuniuko 
Mažoji Elzytė nori šuniuko.
Ji nenori girdėti jokių „ne“.
Ji spiegia lyg beždžionė ir riaumoja kaip liūtas, ji rėkia kaip papūga ir trimituoja kaip dramblys. Tėtis ir mama nežino ko griebtis: gal sprukti iš namų pilnų pavojingų gyvūnų? Laimei, Elzytė nuvargsta ir riaumojantį liūtą keičia minkštakailė meškutė, o spiegiančią beždžionę meili laputė. O tuomet įvyksta stebuklas – mamą ir tėtį užplūsta meilė laukiniams gyvūnams ir namuose bei širdyse atsiranda vietos šuniukui.
Salomėja Pečiulytė - Noriu šuniuko 
 
Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ kiekvienais metais leidžia geriausias lietuvių autorių knygas, kurias dovanoja visoms Lietuvos mokykloms, darželiams, vaikų ligoninėms, bibliotekoms ir jų filialams, vaikų globos namams, bendruomenėms ir kitoms įstaigoms, kuriose knygų labai laukia mažieji skaitytojai. Šią knygą paskaityti galite apsilankę artimiausioje bibliotekoje.
 
Knygą „Noriu šuniuko“ taip pat galima skaityti ir savo kompiuteriuose.
Knygą skaityti galite paspaudę šią nuorodą: „Noriu šuniuko“
 
Šį leidinį draudžiama atgaminti bet kokia forma ar būdu, viešai skelbti, taip pat padaryti viešai prieinamą kompiuterių tinklais (internete), išleisti ir versti, platinti jo originalą ar kopijas: parduoti, nuomoti, teikti panaudai ar kitaip perduoti nuosavybėn.
Šią knygą galima skaityti tik svieskimevaikus.lt svetainėje, jos atsisiųsti bei kitaip perduoti kitiems asmenims yra griežtai draudžiama! 
FONDO "ŠVIESKIME VAIKUS" Draugai:

©2013-2021 Fondas "Švieskime vaikus" .