Balys Sruoga - Giesmė apie Gediminą


„Giesmė apie Gediminą“
Autorius – Balys Sruoga
Dailininkas – Andrius Seselskas
Formatas – 21x29, minkštas viršelis
Puslapiai – 80 psl.
Tiražas – 15 000 egz.
ISBN – 978-609-8161-31-1
Leidėjas – labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“
Išleidimo metai – 2018
 
Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ leidžia ne tik Nacionalinio vaikų literatūros konkurso nugalėtojų kūrinius, bet ir reikšmingas ankstesnių laikų lietuvių autorių knygas, vaikų literatūros klasiką.
Balys Sruoga - Giesmė apie Gediminą 
Lietuvių literatūros klasiko kūrinyje jaunimui lyrine forma apdainuojama Vilniaus įkūrimo legenda apie baugų Gedimino sapną, kuriame pasirodo Geležinis vilkas, ir lemtingą vyriausiojo Lietuvos žynio Lizdeikos pranašystę.
 
Balys Sruoga - Giesmė apie Gediminą 
 
Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ kiekvienais metais leidžia geriausias lietuvių autorių knygas, kurias dovanoja visoms Lietuvos mokykloms, darželiams, vaikų ligoninėms, bibliotekoms ir jų filialams, vaikų globos namams, bendruomenėms ir kitoms įstaigoms, kuriose knygų labai laukia mažieji skaitytojai. Šią knygą paskaityti galite apsilankę artimiausioje bibliotekoje.
 
Knygą „Giesmė apie Gediminą“ taip pat galima skaityti ir savo kompiuteriuose.
Knygą skaityti galite paspaudę šią nuorodą: „Giesmė apie Gediminą“
 
Šį leidinį draudžiama atgaminti bet kokia forma ar būdu, viešai skelbti, taip pat padaryti viešai prieinamą kompiuterių tinklais (internete), išleisti ir versti, platinti jo originalą ar kopijas: parduoti, nuomoti, teikti panaudai ar kitaip perduoti nuosavybėn.
Šią knygą galima skaityti tik svieskimevaikus.lt svetainėje, jos atsisiųsti bei kitaip perduoti kitiems asmenims yra griežtai draudžiama! 
FONDO "ŠVIESKIME VAIKUS" Draugai:

©2013-2021 Fondas "Švieskime vaikus" .